PC bazar Brno - opravy LCD monitorů

Opravy LCD monitorů

Obecné informace

Opravujeme LCD monitory téměř všech značek (např. Beng, LG, Samsung, Aoc, Adi, Philips, Panasonic, Fujitsu - Siemens, Dell, Neovo, IBM a další). Ať už vám LCD monitor nefunguje vůbec, nebo se jedná o jen o nefunkčnost podsvícení, nabízíme vám možnost jeho opravy.

Některé LCD monitory při nefunkčním zdroji vysokého napětí pro ccfl zářivky vypnou celý monitor (např. Benq). To se pak jeví jako nefunkční hlavní zdroj. Projevuje se to tím, že se monitor na chvilku zapne a hned vypne (tyto příznaky však můhou být způsobeny i dalšími závadami, např. vadná ccfl zářivka).

Další běžnou závadou je porucha hlavního zdroje. Ta se projevuje úplnou nemožností zapnout LCD monitor, nerozsvítí se ani power led dioda. Další problémy jsou např. závady displeje (bliká bíle, svislé nebo vodorovné pruhy jedné barvy, vadná eeprom, fyzické poškození konektorů aj…).

V každém případě však opravujeme výměnou vadných součástek, nikoli výměnou celých desek, jak to většinou dělají autorizované servisy, proto naše ceny nešplhají do závratných výšin.

V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte na čísle 725379232, další kontakty v sekci kontakt.